Wczytuję dane...
Wysyłka od: 16.00 PLN

PREORDER - zamówienia zostaną zrealizowane 19.12.2023

 

Winyl 2LP NULLIZMATYK // TYRAN - ZABÓJCA KRÓLOWEJ + autograf 

Limitowane wydanie (300 szt.) 

"Zabójca Królowej" to drugie po "SPG Dystrykt" oficjalne solo Nullizmatyka.
Głównym producentem odpowiedzialnym za warstwę muzyczną krążka jest Tyran. Brzmienie i klimat płyty utrzymany jest w stylistyce klasycznego hip hopu lat 90.
W wielu numerach na płycie pojawia się żywy bas, który wyszedł spod ręki Rafała Boryckiego (Lao Che). Miksem i masteringiem całego albumu zajął się Eprom.

Zabójca Królowej" to emocjonalna podróż przez życie rapera. Liryka bogato okraszona metaforami, przeplata się z wyrazistym przekazem, co czyni teksty Nullizmatyka na tyle uniwersalne, że każdy słuchacz jest w stanie odnaleźć w nich sporą cząstkę siebie. Oczywiście na albumie nie zabraknie chropowatego stylu, wyszukanych rymów, techniki, unikatowego flow na samplowanych bitach oraz mocnej braggi, czyli tego do czego Nullizmatyk zdążył nas już przyzwyczaić w swojej twórczości.

Pierwotnie album „ZK” nosił nazwę „Zabójcza Królowa” i był praktycznie w całości stworzony na samplach zespołu Queen. Niestety Królowa nie wyraziła zgody na prawa autorskie do sampli użytych przez Tyrana i Nullizmatyka. Wynikiem czego prawie cały album został wyprodukowany po raz drugi, a sample Queen zostały zastąpione innymi.

Album „Zabójca Królowej” w wersji 2LP już wkrótce zagości w całej swojej okazałości na Waszych głośnikach. A "Zabójcza Królowa" zamknięta w samotności w swej Komnacie będzie oczekiwać lepszych dla niej czasów.

TRACKLISTA:

LP1 strona A:

1. Zabrałem Ci oddech

2. Wdech.. Wydech.. Wdech..

3. Czwarty Raz

4. dePRESJA

LP1 strona B:

1. Ćma

2. Lecę balonem

3. Jesteś we mnie wiarą

4. Kołysanka

5. Drwal z Waldenburga

LP2 strona C:

1. Ostatnia wieczerza

2. Czemu taki Pan Zły?

3. Rap U!

LP2 strona D:

1. Czy warto było..

2. 05.05.2002

3. Sky Is The Limit

4. Instrumental Essential

5. Acapella Essential

 

 

Przesyłki zagraniczne (wyłącznie na terenie UE) wysyłamy po konsultacji drogą mailową i ustaleniu indywidualnych kosztów realizacji zamówienia.